Blog updates

Latest news & updates
Sofy i niskie siedziska

FORA-EPOCC

6 lipca 2017

Fora to niski, wygodny system modułowy, który znakomicie sprawdzi się do nieformalnych spotkań: stąd nazwa kolekcji. Co ją wyróżnia? Proste linie na zewnątrz a wewnątrz bardziej miękkie, organiczne formy.

Minimalistyczna estetyka kolekcji Fora stanowi kwintesencję miękkich linii i starannie wykończonych płaszczyzn, o których wykonanie zadbano w każdym najmniejszym szczególe. Sofa modułowa jest jednocześnie prosta, uniwersalna i elegancka. Miękkie i głębokie siedzisko gwarantuje wygodę – kanapa dopasowuje się do ludzkiego ciała, zapewniając mu maksymalny komfort.

Epocc lounge: powrót lat 50.

Miękka forma z zaokrąglonymi krawędziami inspirowana duchem minionych epok, płynne linie oraz połączenie innowacji i komfortu udowadniają, że historia lubi zataczać koło.

Meble Epocc lounge to idealny wybór zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz oraz intensywnie użytkowanych przestrzeni publicznych.

W skład kolekcji wchodzą fotele z wysokim i niskim oparciem, sofa oraz stolik kawowy. Głębokie siedzisko oraz ergonomiczny kąt pochylenia oparcia umożliwiają osiągnięcie maksymalnego komfortu siedzenia.

Tchnieniem nowoczesności w kolekcję inspirowaną stylem lat 50. jest fotel Epocc lounge z oryginalnym daszkiem akustycznym. Pełni on funkcję nieoczywistego zagłówka ograniczającego hałas. Ergonomiczne siedzisko i miękkie podłokietniki zapewniają komfort siedzenia, a ruchomy pulpit umożliwia komfortową pracę.

Write a Comment